Na koupališti v Náchodě se schyluje ke koulovačce, vypukne zítra

Autoři | Foto mestonachod.cz / J. Mach

Také zítřejší teploty mají dosahovat v Královéhradeckém kraji na 30 stupňů Celsia. Mnohé to bude lákat někam k vodě. Na Jiráskově koupališti v Náchodě, mají pro návštěvníky recept na to, jak se ochladit. Nechají sem dovézt sníh.

Jiráskovo koupaliště v Náchodě ve spolupráci se Zimním stadionem Náchod připravují každým rokem letní koulovačku. Návštěvníci o ni nebudou ochuzeni ani v této sezóně. Tradiční letní koulovačka se na koupališti uskuteční zítra ve 13:30 hodin.

„Pro zpestření pobytu na koupališti a osvěžení návštěvníků bude přivezen sníh ze zimního stadionu,“ říká mluvčí náchodské radnice Nina Adlof.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jiráskovo koupaliště, Náchod, koulovačka, sníh, Zimní stadion, koupaliště, Královéhradecký kraj

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.