čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Vyhledávání

Nalezené články: "sníh"

Na východě Čech tisíce lidí strávily víkend lyžováním

O víkendu na východě Čech lyžovaly ve skiareálech tisíce lyžařů. Návštěvnost byla průměrná až nadprůměrná. Na svazích je hlavně technický sníh, kvalitnější je především ráno, než se oteplí a povolí, řekliprovozovatelé lyžařských areálů.

Nový vlastník chystá obnovu lázní v Náchodě

Nový vlastník zchátralých lázní v Náchodě - Bělovsi, kterým je od loňska společnost Priessnitzovy léčebné lázně z Jeseníku, začal chystat obnovu lázní. Investice za asi 120 milionů korun do podpory lázeňství chystá v Bělovsi i město Náchod.

I přes vysoké teploty se dá v Krkonoších slušně lyžovat

Hlavní lyžařské areály v Krkonoších nabízejí relativně dobré podmínky pro lyžování. Na sjezdovkách leží od 20 do 60 centimetrů sněhu a vlekaři využívají současné mrazivé počasí k výrobě dalšího umělého sněhu. Na hřebenech Krkonoš je 35 až 50...

Hradec Králové chce zachránit bývalou ubytovnu nemocnice

Město Hradec Králové chce získat do vlastnictví bývalou ubytovnu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Nemocnice již ubytovnu na sídlišti Moravské Předměstí nepotřebuje, panelový objekt je několik let prázdný. Lidé v sousedství mají obavu, aby se...

Areál Stříbrný rybník čekají rekonstrukce za 8 milionů korun

Od 1. ledna 2020 mají areál kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové ve správě Městské lesy. Vzniknou zde nové sociální zázemí, kuchyň, restaurace nebo například minigolf. Řada novinek bude připravená už na letošní sezónu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sníh"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sníh"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.