Dnes, 10:30
Dá se říct, že tohle byla totálka. Auto v plamenech ve Chvalči hasiči už nedokázali zachránit, ale rychlým zásahem omezili další škody. Plameny zvládli vysokotlakým proudem a uniklé kapaliny bezpečně ošetřili sorbentem.
V obci Chvaleč na Trutnovsku museli hasiči zasahovat u požáru osobního automobilu. Když jednotky dorazily, vozidlo už bylo celé v plamenech. Zásah probíhal vysokotlakým proudem, uniklé provozní kapaliny hasiči ošetřili sorbentem a sorpčními rohožemi, aby nedošlo k dalším škodám.
Podle vyšetřovatele byla škoda způsobená požárem odhadnuta na 60 tisíc korun. "Uchráněné hodnoty přitom činily přibližně dvacet tisíc korun," uvedli hasiči na Facebooku. Příčinou požáru byla technická závada na vozidle. Naštěstí při události nedošlo k žádnému zranění.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?