pátek 28. února 2020 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "zásah"

Stát si musí vybrat mezi pastevectvím a vlky, znělo na konferenci

Stát by si měl vybrat mezi obhospodařovanou krajinou a vlky, shodli se dnes někteří účastníci konference v Hradci Králové k vlivu vlka obecného a vydry říční na přírodu a hospodaření.

Řidič s pásovou čtyřkolkou uklouzl na zledovatělém svahu a vrazil do budovy u vleku

Ke kuriózní nehodě, museli včera ráno hasiči i policisté. U sjezdovky Javor v Peci pod Sněžkou, narazila pásová čtyřkolka do technické budovy vleku. Řidič skončil se zraněním v nemocnici. Škoda je odhadnuta na minimálně 200 tisíc korun.

Hradecká záchytka měla o víkendu rušno. Jeden z mužů se chtěl dokonce prát se strážníky

Deset tisíc korun jako pokutu a další dva tisíce za pobyt na záchytce platí muž, který se chtěl se strážníky Městské policie Hradec Králové o víkendu prát. Policii na něj zavolali kolemjdoucí, kteří už delší dobu sledovali jeho snahu nasednout na...

Chtěli opravit střechu po silné vichřici. Jiskra od svařování založila požár a garáž lehla popelem

Čtyři jednotky hasičů včera odpoledne bojovaly s požárem garáže v obci Staré Buky. V objektu o velikosti zhruba 17x7 metrů chytla střecha. Garáž je navíc jen kousek od rodinného baráku. Primárním úkolem hasičů tak bylo zabránit rozšíření požáru.

Včerejší vichřice poničila Lesům ČR méně dřeva než Sabine

Vichřice, která včera a v noci na dnešek zasáhla Českou republiku, nadělala v lesích státního podniku Lesy ČR (LČR) menší škody než větrná bouře Sabine před dvěma týdny. Přesnější odhad škod podnik zatím nemá.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zásah"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zásah"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.