středa 20. listopadu 2019 Nikola

Vyhledávání

Nalezené články: "požár"

Střet auta s kamionem na Broumovsku se naštěstí obešel bez zranění

Broumovští profesionální hasiči u dopravní nehody osobního a nákladního vozidla, které vezlo návěs se dřevem. Hasiči zabezpečili místo nehody, ta se obešla bez zranění osob. Následně pomohla jednotka s naložením osobního auta na odtah a po přeložení...

Fantastický úspěch. Hradečtí hasiči jsou mistry republiky v požárním sportu

Dlouhých 27 let čekali hasiči z Královéhradeckého kraje na republikové vítězství v požárním sportu a letos se konečně dočkali. V Ústí nad Labem se totiž stali šampióny.

Požár na Rychnovsku zničil autodílnu, škoda je čtyři miliony

Noční požár ve Skuhrově nad Bělou na Rychnovsku zničil autodílnu. Nikomu se nic nestalo, škoda byla předběžně vyčíslena na čtyři miliony korun. . Sousední penzion se hasičům podařilo před plameny uchránit. Požár byl nahlášen dnes 17 minut po půlnoci.

Řidič v luxusním vozidle narazil do stromu. Nic se mu nestalo, ale auto je na odpis

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v pondělí celkem 18 událostí. Nejvážnější nehoda se stala dopoledne u Staré Paky, kde po nehodě skončili dva lidí v péči lékařů.

Stodola v Bříšťanech shořela, škoda je půl milionu korun

Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár stodoly v obci Bříšťany. Při příjezdu hasičů na místo události byl požár objektu v plném rozsahu, ze střechy už byly vidět pouze krovy, stodola se pak nacházela blízko rodinného domu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "požár"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "požár"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.