pondělí 12. dubna 2021 Julius

Vyhledávání

Nalezené články: "požár"

Rekonstrukce léčebny Vesna v Janských Lázních je hotová. Stála přes 100 milionů korun

Rekonstrukce dětské léčebny Vesna v Janských Lázních na Trutnovsku vyšla na 103 milionů korun a trvala dva roky. Jednalo se o nejrozsáhlejší přestavbu léčebny v její historii. Rekonstrukce Vesny probíhala za provozu.

Jičín dnes vyzkouší celoplošný test výstražného systému

Dnes (tj. 1. dubna) vyzkouší město Jičín celoplošný výstražný systém. Půjde o zhruba jedenáctiminutové hlášení ze všech hlásičů ve městě. Poslední test podobného rozsahu radnice uskutečnila v roce 2016.

S požárem rodinného domu v Jasenné bojovalo sedm jednotek. Jeden z hasičů se zranil

O požáru v Jasenné na Náchodsku dostali hasiči vědět včera krátce po 20:00. Volající uvedl, že hoří na půdě jednoho rodinného domu. Po příjezdu hasičů už byla v plamenech prakticky celé střecha, ihned se tak pustili do práce. Hlavním úkolem bylo...

Hasiči dnes zachraňovali přiotráveného bezdomovce. Přiotrávil se zplodinami z požáru

Včasný zásah městské policie a hasičů v Hradci Králové dnes pravděpodobně zachránil život muži bez domova. Ten se v jednom z přístřešků v Hradební ulici přiotrávil zplodinami ze vzniklého požáru. První byla na místě hlídka městské policie. Strážníci...

Na Rychnovsku začalo za jízdy hořet auto, posádka se naštěstí stihla dostat ven

V Libli na Rychnovsku včera večer začalo hořet vozidlo za jízdy. Auto zůstalo v odstavném pruhu a posádka se stihla dostat včas ven. Jako příčinu požáru hasiči uvedli technickou závadu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "požár"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "požár"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.