pondělí 23. listopadu 2020 Klement

Vyhledávání

Nalezené články: "lůžka"

Personální situace v nemocnicích v Královéhradeckém kraji se lepší

Personální situace v nemocnicích v Královéhradeckém kraji se zlepšuje. Přesto v nich chybí z důvodu nemoci, karantén nebo ošetřování člena rodiny stovky zdravotníků. Ve Fakultní nemocnici Hradec Králové dále klesá počet hospitalizovaných pacientů s...

Hořická nemocnice prosí o pomoc, má nedostatek personálu

Městská nemocnice v Hořicích, Levitovo centrum následné péče, žádá o pomoc. Potřeba jsou hlavně zdravotní sestry a dobrovolníci na pomocné práce. Situace je vážná, zařízení je na prahu udržení plnohodnotné péče.

Nové pavilony náchodské nemocnice ošetří první pacienty v březnu příštího roku. Kraj nakupuje další vybavení

Královéhradecký kraj pokračuje ve vybavování nových pavilonů Náchodské nemocnice. Jejich stavba oficiálně skončila letos v září. V těchto dnech rada kraje schválila další prostředky v hodnotě 7,6 milionu korun. První pacienty by mohl nový pavilon...

Kraje do nemocnic povolaly 800 mediků, dalších 2100 nastoupilo dobrovolně

Kraje povolaly do nemocnic, kde chybí personál kvůli covidu-19, dosud téměř 800 mediků. Dalších více než 2100 studentů medicíny z osmi lékařských fakult do zdravotnických zařízení nastoupilo dobrovolně. Někteří studenti pomáhají už od jara.

Fakultní nemocnice má novou pomůcku, která covid pacientům pomůže zlepšit tělesnou kondici

V Hradci Králové přišli s novou myšlenkou, jak pomoci pacientům, kteří jsou upoutáni na lůžko. Díky nové rehabilitační podložce mohou sami nemocní bojovat proti ztrátě svalové síly, přestože je rehabilitačních pracovníků velký nedostatek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lůžka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lůžka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.