sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Vyhledávání

Nalezené články: "bezdomovci"

Hradečtí policisté poučili nové bezdomovce "co a jak"

Městská policie Hradce Králové v posledních mrazivých dnech častěji kontroluje místa, kde se pohybují a přespávají hradečtí bezdomovci. Díky pravidelným kontrolám se už s bezdomovci osobně znají a mají o osobách bez přístřeší dobrý přehled.

Noclehárna v Hradci Králové je plná z poloviny. Podmínkou přespání je PCR test

Přečkat nadcházející velmi mrazivé dny v Hradci Králové mohou lidé bez domova v noclehárně Domu Matky Terezy Oblastní charity Hradec Králové. Kapacita zařízení je 90 míst a při mrazivé noci na úterý byla obsazena zhruba 50 nocležníky.

Mezi hradeckými bezdomovci řádí koronavirus

V azylovém Domě matky Terezy v Hradci Králové byl zjištěn koronavirus, a to jak mezi zaměstnanci, tak mezi klienty. Zdejší noclehárnu a další sociální služby využívá až stovka lidí bez domova. Někteří z nich teď musí do izolace.

Originální vánoční dárek? Co takhle noc v teple pro člověka bez domova?

Tip na originální vánoční dárek přináší Armáda spásy. Nabízí takzvané „Nocleženky“. Jedna stojí sto korun a zajistí člověku bez domova jednu noc v noclehárně, teplou polévku, čisté oblečení, zdravotní ošetření a rozhovor se sociálním pracovníkem.

Třetí týden pátrají náchodští policisté po šestnáctileté Martině z diagnostického ústavu. Zatím bez výsledku

Pátrání po teprve šestnáctileté Martině Škodové, která odešla z domova v Novém Městě nad Metují, kam byla propuštěna na návštěvu matky z diagnostického ústavu, probíhá už třetí týden. Kdo by ji spatřil, může se obrátit na policii na čísle 158.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezdomovci"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezdomovci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.