pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "Potštejn"

Děti z dětských domovů pojedou na hory. Ozdravné pobyty jim zaplatí Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj vyčlenil půl milionu korun, za které pošle děti ze sedmi dětských domů na ozdravné pobyty na horách. Celkem půjde o zhruba dvě stovky dětí, které pojedou ve dvou turnusech od poloviny listopadu do Vánoc.

Učitelé středních škol pomůžou v dětských domovech. Řada vychovatelů je totiž v karanténě

Královéhradecký kraj oslovil ředitele středních škol v regionu, zda by nebylo možné pomoct personálu v dětských domovech. Našlo se 90 dobrovolníků z řad učitelů, vychovatelů a asistentů, kteří pomůžou vychovatelům v dětských domovech.

Divoká automobilová honička skončila na Orlickoústecku až výstřely z policejní zbraně

Vesnicí 150tkou, kličkování mezi domy, auto ve smyku – policisté dostali nebezpečného řidiče ven z auta až díky namířené pistoli a varovným výstřelům. Jednadvacetiletý řidič bez řidičáku nakonec skončil ve vazbě.

Muž bez řidičáku si půjčil auto a naboural s ním co šlo. Byl obviněn a už je ve vazbě

Na konci minulého týdne policisté obvinili z několika trestných činů muže z Rychnovska, který způsobil půjčeným autem několik incidentů. Tento týden v úterý byl propuštěn z nemocnice a umístěn do policejní cely. Od včerejšího dne je stíhán vazebně. ...

Návštěvníci Potštejna se mohou aplikací vrátit do 14. století

Návštěvníci hradu Potštejn na Rychnovsku se mohou díky mobilní aplikaci vrátit do doby českého krále a římského císaře Karla IV. Při prohlídce areálu si na svém mobilním telefonu či tabletu mohou zobrazit, jak hrad vypadal ve 14. až 15. století....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Potštejn"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Potštejn"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.