Počasí dnes12 °C, zítra16 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "Martina Berdychová"

Nezisková organizace chce postavit chráněné bydlení na Hradecku. Finančně musí pomoct kraj

Nezisková organizace Les Chalupes chce v Polabinách nad Dědinou kousek od Třebechovic pod Orebem postavit chráněné bydlení pro osm klientů. Organizace si zaplatila projektovou dokumentaci a chce žádat o dotaci z Národního plánu obnovy. Pořád však...

V kraji bude centrum architektury, pořádat bude semináře i výstavy

Královéhradecký kraj a Galerie moderního umění v Hradci Králové spoluzakládají Centrum architektury. Centrum se bude mimo jiné podílet na průzkumu urbanisticko-architektonického dědictví, dále bude koordinovat výstavy, prezentace, diskuze i semináře.

Na vzdělávacích seminářích v Opočně budou přednášet i odborníci z Norska

Kodymův národní dům v Opočně bude od 17. do 19. března dějištěm mezinárodní konference, která nabídne místním vzdělávací semináře se zaměřením na revitalizaci kulturního dědictví, inovativní využití památek a jejich udržitelný rozvoj.

Je první středa v měsíci, do vybraných galerií a muzeí je vstup zdarma

Dnes, jako každou první středu v měsíci, mají lidé šanci navštívit vybraná muzea či galerie zdarma. Ke dvacítce kulturních institucí se postupně přidávají další – od března Galerie „M“ ve Vrchlabí a tkalcovské muzeum Dům pod jasanem v Trutnově.

Kraji se podařilo získat desítky milionů na proměnu Vrbenského kasáren v Hradci

Královéhradecký kraj získal na proměnu Vrbenského kasáren v Hradci Králové dotaci z Národního plánu obnovy ve výši 55 milionů korun. Tyto finanční prostředky pokryjí stavební úpravy a vybavení prostor budoucího kulturního a kreativního centra.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Martina Berdychová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Martina Berdychová"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.