středa 2. prosince 2020 Blanka

Vyhledávání

Nalezené články: "Městský úřad"

Hořice vybírají sportovce roku. Svého favorita mohou lidé nominovat do konce měsíce

Anketa Sportovci města roku probíhá v Hořicích každým rokem, letos však kvůli pandemii v upravené verzi. Sportovce, sportovní kolektivy, trenéry nebo osobnosti mohou lidé nominovat do 30. listopadu. To jde například online.

Divoká automobilová honička skončila na Orlickoústecku až výstřely z policejní zbraně

Vesnicí 150tkou, kličkování mezi domy, auto ve smyku – policisté dostali nebezpečného řidiče ven z auta až díky namířené pistoli a varovným výstřelům. Jednadvacetiletý řidič bez řidičáku nakonec skončil ve vazbě.

Trutnov zavedlo psí známky s QR kódem. Je prvním městem v republice

Radnice v Trutnově nabízí pejskařům novou službu. Díky nové evidenční známce s QR kódem bude jednodušší případného zaběhnutého čtyřnohého mazlíčka najít. Služba, na které radnice spolupracuje se společností Zampi, je obyvatelům poskytovaná zdarma.

Na Městském úřadě ve Dvoře Králové nad Labem se dnes otevřely některé odbory a živnostenský úřad. V Hořicích se naopak uzavřel stavební úřad

Dnešním ránem se na Městském úřadě Dvůr Králové nad Labem opět otevřely odbory rozvoje, investic a správy majetku, ale také obecní živnostenský úřad. Pracovníci jsou tu k dispozici v omezených úředních hodinách v pondělí a ve středu.

Městský úřad v Náchodě dnes musel zkrátit úřední hodiny

Dnešek měl být náhradním úředním dnem za zítřejší státní svátek. Městský úřad ale obdržel informaci z Ministerstva dopravy, podle které bude muset být ukončena činnost pro registry vozidel už v 15. hodin. Stejně budou otevřeny i ostatní agendy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Městský úřad"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Městský úřad"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.