pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Vyhledávání

Nalezené články: "Hradubická"

Řidiči s autem vylétl z hradubické. Narazil do mostku a skončil v potoce

Včera odpoledne vyjížděli záchranáři k nehodě osobního auta na silnici č. 37 mezi Pardubice a Hradcem Králové. Řidič sjel ze silnice, narazil do mostku a skončil s autem v potoce. Do vody vyteklo několik litrů provozních kapalin.

Zkratka na Hradubickou ušetří řidičům v Hradci Králové 7,5 kilometrů

Dostat se z Moravského Předměstí v Hradci Králové do Pardubic znamená pro řidiče jet víc než sedm kilometrů městem. Teprve pak se napojit na výpadovku známou jako Hradubická. Ve špičce to může znamenat i dvacet minut jízdy. Díky plánované zkratce...

Vážná nehoda na Hradubické. Auto šlo přes střechu, řidič skončil v nemocnici

Ke druhé vážné nehodě během posledních pár dní došlo na silnici 37 mezi Hradcem a Pardubicemi. V pondělí tam havarovalo auto, které se otočilo přes střechu a narazilo do betonového mostku. Už minulý týden tu havarovalo nákladní auto naložené hlínou.

FOTO: Z chlazení v hypermarketu na Hradubické unikl oxid uhličitý. Zaměstnanci stihli utéct

V zázemí hypermarketu v obchodní zóně Hradubická na okraji Hradce Králové dnes před 05:00 unikl z chladicího zařízení oxid uhličitý. Zaměstnanci budovu včas opustili ještě před příjezdem hasičů, nikdo nebyl zraněn ani ohrožen. Do obchodních prostor...

VIDEO: Žena rodila, auto zdržovala páteční špička na Hradubické. Do porodnice nakonec jeli za policejními majáky

Hodně hektický byl pro nastávající rodiče pátek 24. května. Manželce neplánovaně začal porod, rozhodli se tak, že vyrazí autem do hradecké porodnice. Jenže pátek odpoledne na Hradubické znamená kolony a zdržení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hradubická"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hradubická"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.