pátek 17. září 2021 Naděžda

Vyhledávání

Nalezené články: "Domov U Biřičky"

V Domově U Biřičky secvičili hudební číslo proti koronaviru

Královéhradecký Domov U Biřičky se připojil k výzvě Senioři v krajích, která se po dlouhém koronavirovém lockdownu snaží rozhýbat seniory a propojit generace. U Biřičky originálním způsobem oprášili a secvičili celosvětový Jerusalema Dance Challenge.

Domov U Biřičky čeká rozšíření a modernizace za 726 milionů korun

Modernizace a dostavba Domova U Biřičky v Hradci Králové získala konkrétní podobu. U hradeckého domova pro seniory vyroste nová budova, v níž bude celkem šest domácností po dvaceti klientech. Celková kapacita zařízení se po dokončení stavebních...

V Domově U Biřičky opět řádí covid, návštěvy jsou zakázané

Podle ředitelky domova pro seniory Daniely Luskové je nákaza způsobená nedostatečnou účinností antigenních testů. Domov U Biřičky je momentálně v karanténě, návštěvy za klienty standardně nesmí.

Domov U Biřičky je bez koronaviru, při nejnovějším testování byli všichni negativní

Domov U Biřičky ukončil karanténu. Momentálně tu nežije ani nepracuje nikdo pozitivní na koronavirus. Domov dál pokračuje v pravidelném testování.

Některé domovy důchodců na testovací sady stále čekají. Testovat by se mělo začít zítra

Některé domovy seniorů v Královéhradeckém dnes dopoledne stále čekaly na sady potřebné k testování klientů na koronavirus. Testování by mělo začít druhý den po doručení. Vzorky na covid měla zařízení přitom začít odebírat dnes. Vzhledem k tomu, že...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Domov U Biřičky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Domov U Biřičky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.