úterý 11. května 2021 Svatava

Vyhledávání

Nalezené články: "ČHMU "

Počasí na Velikonoce? Varování před sněhem, ledovkou i větrem

V pondělí bude na většině území České republiky vát silný vítr, který bude na horách dosahovat rychlosti až 110 kilometrů za hodinu. V pondělí odpoledne může navíc na mnoha místech sněžit a v noci na úterý hrozí téměř v celém Česku vznik náledí....

POČASÍ NA NEDĚLI: Teploty kolem pětky nad nulou

Druhá polovina víkendu bude prakticky úplně stejná jako ta první. Teploty se i dnes budou držet relativně vysoko nad bodem mrazu. Ojediněle se mohou přidat přeháňky. Řidiči by si (hlavně po ránu) měli dávat pozor na ojedinělé mlhy.

Část východních Čech zasáhne dnes a zítra silný vítr. Mnohde bude mít i sílu vichřice

Východ a sever Česka zasáhne zřejmě dnes a zítra silný vítr. V nárazech dosáhne místy rychlosti až 110 kilometrů za hodinu, tedy síly vichřice. Vyplývá to z výstrahy, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), a předpovědi počasí.

Od dnešního večera mohou v celé republice namrzat silnice a chodníky

Dnes večer a v noci na sobotu se může na území celé republiky při poklesu teplot pod bod mrazu tvořit náledí nebo zmrazky. Řidiči i chodci by měli dávat pozor na namrzlé silnice a chodníky. Aktuální výstraha Českého hydrometeorologického ústavu...

Jaký bude zbytek září? Teď se oteplí, na začátku října počítejme s ochlazením

Během tohoto týdne se u nás bude postupně oteplovat, ochladit by se mělo zase na konci září. Pršet bude spíš méně, než je obvyklé. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ČHMU "

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ČHMU "

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.