Na východě Čech zůstanou v provozu poslední sjezdovky

Autoři | Foto pixabay.com

Lyžaři měli v Krkonoších a Orlických horách jednu z posledních možností využít sjezdové tratě. Většina horských středisek končí dneškem provoz nynější sezony. Ještě příští týden se bude lyžovat v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře u Janských Lázní, uvedla Zina Plchová ze SkiResortu Černá hora - Pec.

„V obou areálech, na Černé hoře i v Peci pod Sněžkou, se bude lyžovat ještě týden, a to za ceny vedlejší sezóny. Pro lyžaře bude připraveno 25 kilometrů sjezdovek pro denní lyžování," uvedla Plchová. Poslední večerní lyžování SkiResort plánuje na pátek 5. a sobotu 6. dubna na sjezdovce Javor v Peci pod Sněžkou.

Ve Špindlerově Mlýně budou nadále k dispozici areály Hromovka a Svatý Petr. „Rozhodli jsme se, že ve Svatém Petru udržíme provoz do 14. dubna. Hromovka může skončit dříve," řekl vedoucí skiareálu ve Špindlerově Mlýně René Hroneš.

Další střediska v Krkonoších a Orlických horách dnes sezonu končí. V Pardubickém kraji se jako poslední po dnešku uzavřely sjezdovky v Dolní Moravě pod Králickým Sněžníkem. Ostatní areály skončily již dříve.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky počasí, rekreace, hory, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, sjezdovka, Černá hora, Česko, Pec pod Sněžkou, Krkonoše, Orlické hory, Janské Lázně, Špindlerův Mlýn

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.