středa 3. června 2020 Tamara

Vyhledávání

Nalezené články: "počasí"

Sezóna Letního kina Širák je za dveřmi, začíná se 10. června

Letní kino Širák v Hradci Králové se chystá na začátek nové sezóny. Rekonstrukce nouzového osvětlení a elektrických rozvodů je hotova a 10. června se může začít. Digitalizované kino Širák patří se stereozvukem k nejmodernějším v Česku.

Kde si s dětmi užijete dovolenou plnou zábavy? V libereckém Babylonu!

Hoďte starosti za hlavu! Zábavní a relaxační komplex na severu Čech zve na letní dovolenou, kterou si užije celá rodina. Liberecké Centrum Babylon je doslova nabité skvělými atrakcemi nejen pro malé neposedy a slibuje i báječný odpočinek.

POČASÍ NA NEDĚLI: Nejchladnější den tohoto týdne

Dnes nás v Královéhradeckém kraji čeká nejchladnější den tohoto pracovního týden. Prakticky všude by mělo podle meteorologů pršet a ani slunce si moc neužijeme. Den to bude ideální tak maximálně na filmový maraton.

POČASÍ NA SOBOTU: Místy slušné jaro s deštěm

Dnes nás v Královéhradeckém kraji čeká ta lepší polovina víkendu. Místy sice budeme potřebovat deštník, ale jinak si užijeme celkem slušné jarní počasí a příjemné teploty.

Silný vítr opět znemožnil spuštění horního úseku lanovky na Sněžku

Už od soboty nejezdí horní úsek kabinové lanovky na Sněžku. Fouká tu stále silný vítr. Navíc je i hustá mlha a teploty pod bodem mrazu. Dopoledne dokonce lehce nasněžilo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "počasí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "počasí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.