pátek 17. září 2021 Naděžda

Zimní stadion v Hradci Králové dostane nové mantinely. Jde o podmínku pro konání extraligových zápasů

Radnice chce využít blížícího se léta a vyměnit staré mantinely kolem hrací plochy na zimním stadionu. Původní mají nahradit elastické včetně ochranných plexiskel. Rada města už má vybranou firmu, která výměnu provede. Uvolnění pěti milionů korun z městské kasy musí schválit i zastupitelstvo.

„Instalace těchto speciálních mantinelů je nutnou podmínkou pro konání extraligových zápasů. Navíc se jedná o jeden z důležitých požadavků asociace profesionálních klubů a českého svazu ledního hokeje. Vzhledem k tomu, že ve městě chceme profesionální sport, je třeba, abychom se také řádně postarali o prostředí, ve kterém se odehrává,“ říká náměstek primátora Jiří Bláha (ODS). 

Konec ve čtvrtfinále a odchod trenéra. Připomeňme si letošní sezonu hradeckých hokejistů

Zápasy bez fanoušků, vynucená pandemická přestávka, návrat Filipa Hronka, konec ve čtvrtfinále a odchod hlavního trenéra Vladimíra Růžičky. Tak by se dala v kostce popsat letošní sezóna hokejistů z Hradce Králové. I přes to všechno Mountfield...

 

Smlouvu by město rádo uzavřelo během května. Dodavatel by měl elastické mantinely a plexiskla instalovat během letních měsíců, aby byla hrací plocha na další sezónu připravena. Díky novým mantinelům dojde ke zvýšení bezpečnosti hráčů. 

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Mountfield HK | PhotoSoucek

Štítky Mountfield HK, stadion, kluziště, léto, mantinel, výměna, nákup, extraliga, podmínka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.