čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "Mountfield HK"

Tým hradeckých hokejistů se vrátil k tréninkům. Na led bude jezdit do Německa

Po absolvování povinné karantény se hráči pustili do společných tréninků, které se odehrávají ve vnějších prostorách ČPP Arény. V pátek vyjedou na západ Čech na víkendové soustředění, odkud budou jezdit trénovat na ledovou plochu do Německa.

Jarda Jágr pod širým nebem ve Špindlu hrát nebude. Winter Classic se přesouvá na příští rok

Aktuální druhá vlna pandemie postihla i dlouho plánovanou akci D+D Real Winter Classic. Turnaj, který se měl hrát ve Špindlerově Mlýně pod širým nebem organizátoři přesunuli na příští rok. Slibují tak alespoň bohatší program. Zakoupené vstupenky...

Pozitivně testovaní hokejisté Mountfieldu začínají postupně trénovat

Situace v týmu hokejistů v Hradci Králové se začíná lepšit. Kádr musel na začátku října nastoupit do karantény. Po zápasu s Olomoucí bylo několik hráčů pozitivně testováno na COVID-19. Někteří už jsou v těchto dnech z izolace venku a začínají...

Hráči Mountfieldu půjdou v pátek na testy. Po zápasu s Olomoucí mají někteří z nich příznaky

Přibližně polovina hokejistů z kádru extraligového Hradce Králové má příznaky onemocnění koronavirem. Tým podstoupí po konzultaci s krajskou hygienickou stanicí v pátek testy na COVID-19 a podle jejich výsledků bude rozhodnuto o dalším postupu.

Východočeské derby se odkládá. Dynamo je v karanténě, někteří hráči Mountfieldu mají příznaky nachlazení

Východočeské derby jsou pro fanoušky hokeje jedny z nejatraktivnějších zápasů vůbec. Páteční utkání mezi Hradcem Králové a Pardubicemi se musí zrušit, Dynamo má několik pozitivně testovaných hráčů. Celý klub je proto v karanténě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mountfield HK"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mountfield HK"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.