čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Vyhledávání

Nalezené články: "Mountfield HK"

O prodeji FC Hradec Králové rozhodne nové vedení. Akcie mají hodnotu 25 milionů

Prvoligový fotbalový klub FC Hradec Králové měl ke konci loňského roku tržní hodnotu 25,2 milionu korun. Posudek na ocenění akcií klubu si nechala radnice zpracovat proto, aby mohla vypsat soutěž na prodej klubu a nalezení strategického partnera. O...

Z Hradce Králové vyrazí vlak plný fanoušků a hokejistů. Cílem je utkání CHL v Berlíně

Z hlavního vlakového nádraží v Hradci Králové vyjede hokejový vlak. Ve 12 vagonech budou cestovat fanoušci, vedení klubu i samotní hráči. Cílem je utkání Hokejové ligy mistrů na ledě Eisbären Berlin. Na cestu se vydá zítra v 9:13.

Hradecké sportovní kluby jsou v mínusu. Fotbal šest, hokej 14 milionů korun

Prvoligový fotbalový klub Hradec Králové a extraligový hokejový Mountfield skončily v uplynulém účetním roce ve ztrátách 5,98 milionu korun a 13,87 milionu korun. Na dnešním jednání zastupitelstva Hradce Králové to ve zprávě finančního výboru...

Mladí hradečtí hokejisté se chystají na začátek nové sezony

Na led už se vrátily postupně všechny kategorie hradeckých hokejistů. Začalo to od nejstarších. Červenec byl poněkud volnější a děti trénovaly individuálně. V současné době se už připravují na start nové sezony.

Jízdenky na Ligu mistrů do Berlína hradecký klub vyprodal za několik hodin. Z Hradce pojede plný vlak

Mountfield HK vyráží 5. října na Ligu mistrů do Berlína. Z Hradce Králové vyjede speciální vlak o jedenácti vagonech. V něm pojedou hráči, vedení klubu, partneři a taky 420 fanoušků. Po lístcích se jen zaprášilo. Vyprodáno bylo v rámci hodin.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mountfield HK"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Mountfield HK"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.