neděle 26. září 2021 Andrea

Dcera při hádce udeřila otce zmrzlým masem do hlavy a utekla z bytu

Čtyřiatřicetiletá dcera navštívila své rodiče v Trutnově, avšak návštěva skončila dramatickou hádkou. Žena rodičům prohledávala ledničku a mrazák a dožadovala se jídla. Když jí otec upozornil, že její chování není vhodné, udeřila otce zmrzlým masem do hlavy.

Včera večer trutnovští policisté vyjížděli do Mládežnické ulice, kde dcera napadla svého otce. Dcera navštívila své rodiče a dožadovala se jídla tím způsobem, že jim prohledávala ledničku a mrazák. „Její chování se však otci nelíbilo a tak ji na to upozornil. Ona však ve svém „neomaleném“ jednání pokračovala a začali se hádat. Po krátké době hádka vyvrcholila tak, že čtyřiatřicetiletá žena uhodila svého otce zmrzlým masem do hlavy a utekla pryč,“ popsala policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Sedmdesátiletý muž poté zavolal na linku 155 a přivolaný lékař mu ošetřil, naštěstí jen povrchové, zranění na čele. Na místo dorazili také policisté. Během šetření vyšlo najevo, že žena bere drogy a žije na ulici. Je proto pravděpodobné, že byla pod vlivem drog i během své návštěvy u rodičů.

„Případ policisté zadokumentovali pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití,“ dodává Šárka Pižlová.

Hodnocení článku je 78 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky policie, rodiče, děti, Trutnov, hádka, drogy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vašek

A ty Honzo budeš zajisté milovník trávy anebo čobol.

úterý, 16. března 2021, 16:48

Jan Stefan

Vašku,ty budeš zřejmě jakýsi Burešův slouha či snad nácek?!

úterý, 16. března 2021, 16:03

Martin Vašek

No tak,nic se neděje,musíme si zvykat,že fetky budou chodit k lidem do baráků dožadovat se jidla a peněz na fet.Bude to další chráněna skupina.Volte Piráty a svět bude velká růžová bublina.

úterý, 16. března 2021, 15:07

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.