čtvrtek 13. května 2021 Servác

Vyhledávání

Nalezené články: "hádka"

Pětatřicetiletý muž ve Valdicích napadl spoluvězně, policie to hodnotí jako pokus o vraždu

Hádka dvou vězňů v kulturní místnosti Věznici Valdice skončila vážným poraněním jednoho z nich. Starší z vězňů skočil koleny na hlavu ležícího muže, který se vzdával. Vyšetřovatel proto nyní obvinil vězně z pokusu o vraždu. Tomu teď hrozí dalších 10...

Začíná natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2. Poslechněte si ústřední píseň

Přesně po deseti letech od natočení pohádky Tajemství staré bambitky budou lidé moci vidět její druhý díl. Ten uvedou česká kina v prosinci 2021. Natáčení druhého dílu úspěšné pohádky začalo právě dnes.

Jičín dnes vyzkouší celoplošný test výstražného systému

Dnes (tj. 1. dubna) vyzkouší město Jičín celoplošný výstražný systém. Půjde o zhruba jedenáctiminutové hlášení ze všech hlásičů ve městě. Poslední test podobného rozsahu radnice uskutečnila v roce 2016.

Dcera při hádce udeřila otce zmrzlým masem do hlavy a utekla z bytu

Čtyřiatřicetiletá dcera navštívila své rodiče v Trutnově, avšak návštěva skončila dramatickou hádkou. Žena rodičům prohledávala ledničku a mrazák a dožadovala se jídla. Když jí otec upozornil, že její chování není vhodné, udeřila otce zmrzlým masem...

Po hádce v horách chtěl muž vytrestat přítelkyni, tak zmizel. Zbytečně ho hledaly desítky policistů a záchranářů

Úplně zbytečné pátrání zaměstnalo v Krkonoších desítky policistů a záchranářů z horské služby. Ti za tmy pět hodin hledali údajně ztraceného muže, který mezitím odjel do Prahy a svým zmizením chtěl pouze „potrestat“ přítelkyni za předchozí hádku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hádka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hádka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.