St 26. 8. 2026Luděk
Krimi

Z kůlny někdo ukradl elektrokolo za padesát tisíc

DDenisa Albaniová1 minuta čtení14. 6. 2019, 8:27
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek · Foto: Policie ČR

Policisté mají i v horkých letních dnech napilno. Vedle dopravních nehod musí řešit celou řadu různých událostí, například krádeží. K jedné takové došlo i v noci z úterý na středu.

Podle informací se zatím neznámý pachatel dostal na zahradu rodinného domu v Třebši. „Zde se pachatel dostal po rozbití zámku do kůlny. Zde ukradl elektrokolo,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Hodnota kradeného kola byla vyčíslena na 55 tisíc korun. Policisté nyní po zloději pátrají. Za přečiny krádež a porušování domovní svobody mu hrozí vězení v rozmezí rok až 5 let.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Štefan Margita zazpívá na hradeckém nábřeží. Koncert bude zdarmaKultura

Štefan Margita zazpívá na hradeckém nábřeží. Koncert bude zdarma

Hradecké Eliščino nábřeží rozezní operní hudba. Tradiční Open Air pro Hradec nabídne vystoupení Štefana Margity, který letos slaví 70. narozeniny. Koncert Filharmonie Hradec Králové s názvem Štefan Margita 70: Opera Gala odstartuje ve středu 26.8. o půl deváté večer.

Největší festival skla, šperku a bižuterie v Česku: Vydejte se za ním do LiberceSpolečnost

Největší festival skla, šperku a bižuterie v Česku: Vydejte se za ním do Liberce

Pestrý. Rozsáhlý. Plný setkání, inspirace a řemesla prověřeného staletími. Takový bude už pátý ročník festivalu Crystal Valley Week. Největší tuzemská přehlídka skla, šperku a bižuterie potrvá v Liberci do soboty 29. srpna 2026. Tvorbu více než stovky umělců, skláren, designérů i škol můžete obdivovat na 36 lokacích po celém městě v rámci více než 80 akcí – od výstav a komentovaných prohlídek přes workshopy až po módní show. Součástí programu budou také setkání s významnými osobnostmi a příležitost sledovat mistry skláře přímo při práci.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook