sobota 8. května 2021 Statní svátek

Do hradeckých ulic dnes vyrážejí MHD s láskyplnými vzkazy

Dnes odstartovala akce Městského dopravního podniku Hradec Králové – Májový vzkazník. Celý květen si lidé budou moci prostřednictvím vozů hromadné dopravy zanechávat vzkazy – zamilované, přátelské nebo třeba děkovné. Vzkazníky aktuálně jezdí v pěti vozech.

Během celého měsíce května budou moci cestující hradeckého MHD na vybraných linkách číst různé druhy vzkazů – vyznávající lásku, omluvné, děkovné nebo ty, které mají za cíl jen tak někoho potěšit. Dopravní podnik navíc Májový vzkazník doplnil citáty o přátelství, lásce a pochopení.

„Josefínko, přinesla jsi do našich životů radost a úsměv. Jsi naším sluníčkem a tvoje neposednost nás nabíjí. Tvoje velké objetí a pusa na tvář je pro nás vždy ten nejkrásnější dárek!“ napsala například tetička Kateřina Josefínce B.

„Většina vzkazů byla o poděkování, i my velmi děkujeme těm z vás, co se zapojili do naší akce a poslali svůj vzkaz prostřednictvím vozu MHD,“ uvedli zástupci DPM HK. Kdo se zapojit nestihl, má stále ještě šanci – stačí váš vzkaz v průběhu května poslat na e-mail reklama@dpmhk.cz.  

Na Májový vzkazník mohou cestující narazit v pěti vozech – v krátkém trolejbusu č. 26, kloubovém trolejbusu č. 72, krátkém autobusu Citelis č. 170, krátkém autobusu Urbanway č. 180 a v kloubovém autobusu Citelis č. 236. O dalším umístění vzkazů bude dopravní podnik informovat na svém Facebooku.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto DPM HK

Štítky Májový vzkazník, vyznání, láska, květen, MHD, Hradec Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.