neděle 20. června 2021 Květa

Na Trutnovsku boural podomácku vyrobený traktor, řidiče transportoval vrtulník do nemocnice

Netradiční, ale velmi závažnou nehodu řešili policisté o víkendu u Záboří, kde boural podomácku vyrobený traktor bez technické kontroly. Řidič, který byl při nehodě vážně zraněn, není držitelem žádného řidičského průkazu.

Policisté v sobotu večer vyjížděli k havárii podomácku vyrobeného traktoru. Nehoda se stala mezi Zábořím a Kocléřovem na Trutnovsku. „Jednatřicetiletý řidič dle prvotního šetření nepřizpůsobil na nerovném povrchu pozemní komunikace svou rychlost, smykem vjel do protisměru, kde mimo komunikaci havaroval,“ popsala policejní mluvčí Eliška Majerová. Řidič, který narazil do stromu, byl vážně zraněn, proto ho transportoval vrtulník letecké záchranné služby do nemocnice.

Policisté zjistili, že řidič není držitelem žádného řidičského oprávnění a navíc, že podomácku vyrobený stroj je neregistrovaný a neschválený k provozu na silnicích.

Nehodu vyšetřují trutnovští dopravní policisté.

Hodnocení článku je 30 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky vyrobený traktor, nehoda, policie, Záboří, vrtulník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Karel Karel

Vozidlo, které nemá platnou TK nemá co dělat na pozemní komunikaci. Takže váš příspěvek moc nechápu.

čtvrtek, 13. května 2021, 08:01

Václav Vítek

Prosím o sdělení , kolik po domácku vyrobených traktůrků prošlo TK ? A kde je vůbec provádí ? Vladimír Menšík - Všechny televizní scénky 2/3 | Nejlepší český humor Já si ho dělal v r. 1986 a stále slouží bez závad ! Staví si to lidé kteří NEMAJÍ 100-400 tisíc na "tovární" výtvor , který je stejně na nic , protože má malá kolečka, nízkou světlost a žádný tah !

úterý, 11. května 2021, 14:52

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.