sobota 15. května 2021 Žofie

Policisté hledají svědky středeční tragické nehody u Stěžer

Středeční tragická dopravní nehoda osobního auta a dodávky u Stěžer , která si vyžádala jednu oběť a jedno vážné zranění, je i nadále v šetření policistů. V případu je jedna nová informace. U řidiče dodávky nebyla prokázána přítomnost alkoholu. Policie ale shání svědky nehody.

K dopravní nehodě s fatálními následky došlo ve středu 1. července mezi obcemi Dolní Přím a Stěžery po deváté hodině ráno. Osobní auto jedoucí ze Stěžer se čelně srazilo s protijedoucí dodávkou, která vjela na přehledném úseku do protisměru.

Z osobního auta nepřežil střet třiasedmdesátiletý muž, jeho spolujezdkyně byla transportována do nemocnice. Dvaadvacetiletý řidič dodávky skončil v péči lékařů. Místo dopravní nehody bylo téměř čtyři hodiny uzavřené.

„S ohledem na probíhající vyšetřování, bychom rádi poprosili veřejnost, pokud jste v danou dobu projížděli tímto úsekem, a mohli byste podat nějaké bližší informace, abyste se obrátili na bezplatnou linku 158 nebo se dostavili na policejní stanici,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná.

Okolnosti dopravní nehody jsou i nadále v šetření hradeckých policistů.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky policie, tragická nehoda, smrt, zranění, osobní auto, dodávka, Hradecko, Stěžery, vrtulník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.