sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "osobní auto"

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody v Kostelci nad Orlicí

K dopravní nehodě došlo už v pátek 10. ledna odpoledne. Na křižovatce ulic Jirchářská, Pod Branou a Husova srazila teprve dvacetiletá řidička černého Volkswagena Golf devětasedmdesátiletou ženu. Ta po několika dnech na následky zranění podlehla.

Tragická nehoda v Nové Pace. Ženu na přechodu pro chodce srazilo auto

Tragická dopravní nehoda se stala dnes ráno na silnici I/16 v Nové Pace. Jednadvacetiletý řidič svým osobním autem Škoda Octavia srazil na přechodu pro chodce jednašedesátiletou chodkyni. Ta na následky zranění zemřela.

Muž v Krkonoších vjel na saních pod auto, těžce se zranil

Sedmačtyřicetiletý muž na saních vjel v neděli večer v Malé Úpě v Krkonoších pod osobní auto a těžce se zranil. S autem, které jelo po hlavní silnici mezi Horní Malou Úpou a Dolní Malou Úpou, se sáňkař srazil před 22:30 na křižovatce u hotelu...

Ve Všestarech u Hradce Králové se srazil vlak s osobním autem

Dnes krátce před desátou hodinou došlo ve Všestarech ke srážce vlaku s osobním autem. Řidič se z osobního vozu dostal sám, ještě před příjezdem hasičů. Následně ale skončil s lehčím zraněním v péči lékařů.

Vážná nehoda na Hradecku. Řidič skončil s autem převrácený na střeše, letěl pro něj vrtulník

V katastru části Loučná Hora havaroval osobní automobil, který skončil po nehodě v příkopu převrácený na střechu. Na místo spěchali profesionální hasiči ze stanic Nový Bydžov a Hořice, na místě spolupracovali i se záchranáři a policisty.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "osobní auto"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "osobní auto"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.