Cykloturistická sezóna v Královéhradeckém kraji oficiálně začíná. Už za týden v neděli tady bude Cyklostart. Akce plná zábavy, sportu a skvělé atmosféry na Labské cyklotrase mezi Hradcem Králové a Vysokou nad Labem.
Cykloturistická sezóna v Královéhradeckém kraji oficiálně startuje v neděli 27. dubna 2025. Zájemci zažijí další ročník akce Cyklostart, která se uskuteční na Labské cyklotrase č. 2 mezi Hradcem Králové a Vysokou nad Labem. Tento den plný zábavy a sportu je skvělou příležitostí, jak si užít krásy kraje, projet se na kole nebo koloběžce, a přitom poznat spoustu zajímavých míst a atrakcí podél trasy. "Začít můžete kdekoliv na trase – Hradec Králové, IC Hučák, Bistro u lávky nebo ve Vysoké nad Labem. Nejedná se o závod, ale o společné zážitky na kole, koloběžce nebo i pěšky," uvádí organizátoři na webu.
Královéhradecký kraj je díky své rozsáhlé síti cyklostezek skutečným rájem pro cyklisty. S více než 600 kilometry cyklotras můžete bezpečně objevovat přírodní krásy regionu. Cyklostart je skvělou příležitostí, jak začít sezónu v jednom z nejkrásnějších koutů Česka. Na účastníky čekají různé atrakce, jako je dětská železnice, plavby na parníčcích, tvořivé dílničky, zábavní koutek pro děti nebo malování na obličej. K tomu si můžete vychutnat opékání buřtů a spoustu dalších zábavných aktivit.
Ať už se rozhodnete projet celou trasu nebo si jen užít některou z atrakcí, Cyklostart nabízí příležitost, jak prožít aktivní den s rodinou nebo přáteli.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám