neděle 29. listopadu 2020 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "sezóna"

Silvestr v Krkonoších? Pro hotely zbožné přání, plní se však velmi pomalu

Hoteliéři v největším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn věří, že o tradiční vrchol sezony, kterým je silvestrovský týden, kvůli epidemii koronaviru nepřijdou. Obavy mají zejména z toho, že nepřijede zahraniční klientela. Zatím je obsazenost...

Motorkář na sobě musí neustále pracovat

Chladné podzimní počasí přinutilo většinu motorkářů zazimovat své dvoukolové stroje. Podle statistik do konce října skončila letošní sezona pro 60 jezdců tragicky. Policisté dosud šetřili přes 1 900 nehod s jejich účastí.

Skiareály na východě Čech už zasněžují

Skiareál Špindlerův mlýn, Ski Máchovka Nová Paka, Ski Centrum Říčky nebo Deštné – tady všude jsou už sněžná děla v plném provozu. Jak přesně ale bude letošní lyžařská sezona vypadat, je kvůli pandemii koronaviru zatím nejisté.

Hradec Králové dokončuje opravy silnic ve městě. Další na řadu přijdou po zimě

Hradec Králové v těchto dnech dokončuje opravy silnic, které se musí stihnout do konce roku. Jde například o Hradečnici nebo ulici Spojovací a Nezvalovu. Přes zimu budou práce zastavené a pokračovat budou opět na jaře. To se nového povrchu dočká...

Lyžaře vyveze v Mladých Bukách další sedačková lanovka. Fungovat bude už od této zimní sezony

Ve středisku byla dosud k dispozici jen třísedačková lanovka z roku 2006 a několik vleků. Druhá lanovka, která bude měřit 650 metrů se buduje od května. Původně sloužila v Itálii.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sezóna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sezóna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.