Počasí dnes16 °C, zítra19 °C
Sobota 18. května 2024  |  Svátek má Nataša
Bez reklam

Benzín na krajských pumpách zdražil za týden téměř o korunu

Motorová paliva v Královéhradeckém kraji za minulý týden zdražila asi o 70 haléřů na litru. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v kraji prodává v průměru za 39,46 Kč, před týdnem byl o 71 haléřů levnější. O 69 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 38,79 Kč.

Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o 2,28 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 4,98 Kč na litru méně. Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 39,77 Kč za litr, u nafty 39,12 Kč. Ceny motorových paliv v Královéhradeckém kraji jsou tak dál pod celostátním průměrem.

Nejlevnější paliva v kraji prodávají na Náchodsku, benzin mají u tamních čerpacích stanic v průměru za 38,50 Kč a naftu za 37,34 Kč. Paliva jsou v kraji nejdražší na Královéhradecku, benzin mají u tamních čerpacích stanic v průměru za 39,91 Kč a naftu za 39,37 Kč.

Nejlevnější paliva natankují řidiči v Ústeckém kraji, kde je litr benzinu v průměru za 39,36 Kč. Naftu tam prodávají průměrně za 38,65 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 40,44 Kč. Nafta se tam tankuje za 40,13 Kč za litr.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Hanka Poskočilová

Štítky Natural 95, benzín, Královéhradecký kraj, cena, ČR, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Benzín na krajských pumpách zdražil za týden téměř o korunu  |  Doprava  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.