pondělí 26. července 2021 Anna

U fakultní nemocnice se jezdí jedním jízdním pruhem, MHD zastávky jsou přesunuté

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Královéhradeckého kraje v minulém týdnu zahájilo opravu povrchu silnice u Fakultní nemocnice Hradec Králové. Autobusové zastávky jsou dočasně přesunuté na most. Hotovo má být v listopadu.

Od minulého týdne se u Fakultní nemocnice Hradec Králové jezdí jedním jízdním pruhem, ŘSD v Sokolské ulici provádí avizovanou opravu povrchu vozovky. „Opravu za necelých 28 milionů korun bez DPH plánujeme dokončit do 16. listopadu,“ uvedlo ŘSD Královéhradeckého kraje.

V souvislosti s probíhajícími opravami je uzavřený sjezd i výjezd z okruhu na vnější severní nemocniční parkoviště. Výjimku mají pouze vozidla Zdravotnické záchranné služby. „Příjezd na vnější parkoviště sever a u Labe bude umožněn po současné jednosměrné komunikaci vedoucí podél budovy č.29 (vysoká budova vpravo před hlavní vjezdovou vrátnicí) a laboratoří (budovy č. 22 a 17), která bude po dobu oprav obousměrná,“ upozorňuje na svých stránkách Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Součástí oprav jsou i zastávky MHD, které jsou dočasně posunuté na most na soutoku. Pro pěší jsou vyznačené obchůzné trasy s využitím podchodu pod mostem.

Ředitelství silnic a dálnic opravuje jednotlivé části druhého silničního okruhu pravidelně. V minulém týdnu skončily práce na Gočárově okruhu u malšovického nadjezdu, od 14. července silničáři opravují úsek od křižovatky Mileta až po křižovatku s Rašínovou třídou, resp. „hradubickou“ silnicí I/37. Na této komunikaci zároveň pokračuje stavba protihlukových stěn.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky ŘSD, oprava, silnice, uzavírka, nemocnice, Hradec Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.