úterý 2. března 2021 Anežka

Za květnovou tragickou nehodu u Černožic mohl řidič BMW. Vyšetřovatel případ odložil

V těchto dnech byl policejním vyšetřovatelem ukončen případ, který se stal poslední květnový den u Černožic na Hradecku. Tehdy se tu srazila 2 osobní auta. Při nehodě zemřeli 3 lidé. Vyšetřování této nehody bylo odloženo. Způsobil ji řidič BMW, který svým zraněním na místě podlehl.

Řidič BMW jedoucí od Jaroměře na přímém úseku s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy a po předjíždění se střetl s protijedoucím autem. „Na místě nehody bohužel zemřel šestadvacetiletý řidič BMW, čtyřicetiletý řidič Octavie i jeho třicetiletá spolujezdkyně,“ uvedla po nehodě policejní mluvčí Alena Kacálková.

Jediný, kdo tragickou nehodu přežil byla čtyřletá dívenka. Tu záchranáři transportovali vrtulníkem do hradecké fakultní nemocnice.

Případ byl v těchto dnech vyšetřovatelem odložen, protože neshledal zavinění jinou osobou než řidičem BMW. Ten ale na místě nehody zemřel. „Ohledáním nehody na místě bylo zjištěno, že kromě dítěte nebyla ani jedna osoba připoutána bezpečnostním pásem. Ze soudní pitvy vyplynulo, že šestadvacetiletý řidič BMW nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek,“ řekla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Čtete také:

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky Černožice, BMW, tragická nehoda, policie, případ, odložen, smrt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.