úterý 11. srpna 2020 Zuzana

ČPP aréna Mountfieldu má nový sektor na sezení. Novinkou jsou i místa na přímo u hrací plochy

Hokejová aréna v Hradci Králové připravila do letošní sezóny řadu novinek. Po instalaci nových skyboxů nebo míst přímo u ledu vznikl letos nový sektor na sezení. Ten se nachází mezi sektory A a prostorem určeným pro hosty. Dočasně ponese označení Q, do budoucna počítá klub s přejmenováním jednotlivých sektorů.

Zimní stadion v Hradci Králové se dlouhodobě potýká s nedostatkem míst k sezení. Nové sedačky jsou tak v sektoru, který ještě v loňské sezóně fungoval jako sektor na stání.

„Instalací sedadel vedle prostoru pro hosty reagujeme na dlouhodobý nedostatek míst na sezení. Několik posledních sezón se nám daří naplňovat tribuny pro sedící diváky a v drtivé většině zápasů nám zaplněnost sektoru na stání nepřevýší 60 %. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro výstavbu nové tribuny na úkor prostoru pro stání, do kterého by se i nadále fanoušci měli pohodlně vejít,“ říká marketingový manažer Aleš Havel.

V novém sektoru najde sezení 96 fanoušků, kteří budou v modré nebo zelené cenové kategorii. Všechna místa v hale byla zároveň přepočítána a kapacita ČPP Arény zůstává 6890 míst

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Mountfield HK

Štítky ČPP, aréna, Mountfield, Hradec Králové, novinka, sektor, sezení, hokej

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.