čtvrtek 21. ledna 2021 Běla

Královéhradecký kraj je podle vyhledávače Google nejromantičtějším krajem v zemi

Podle dat z vyhledávače google.com žijí v Královéhradeckém kraji nejromantičtější lidé v České republice. Z žebříčků nejromantičtějších míst v zemi se tak náš kraj umístil na prvním místě. Na druhé pozici skončil Karlovarský a na třetím Ústecký kraj.

„Průzkum byl založen na porovnání nárůstu hledanosti jednotlivých klíčových slov podle archivovaných dat Google (pomocí nástroje Plánovač klíčových slov),“ vysvětlují analytici, kteří průzkum prováděli.

Jednoduše řečeno. Nejvíc lidí, kteří vyhledávají na internetu věci spojené s romantikou a láskou žijí právě v Královéhradeckém kraji. Mezi tyto výrazy patří mimo jiné i slova jako: „Valentýn“, „vyznání lásky“, „romantická večeře“, „kytky,“ nebo „překvapení“.

Po zpracování statistik nejoblíbenějšího vyhledávače se ukázalo, že nejromantičtější Češi bydlí na severovýchodě Čech: v Královéhradeckém, Karlovarském a Ústeckém kraji. Naopak nejnižší zájem o lásku a Valentýna projevují obyvatelé Olomouckého (12. místo), Moravskoslezského (13. místo) Jihočeského kraje (14. místo).

Slavíte Valentýna?

Celkem hlasovalo19 čtenářů

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky Valentýn, láska, Královéhradecký kraj, statistika, žebříček, Google, láska

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.