Některé stromy v ulici Pod Zámečkem půjdou k zemi, důvodem jsou plánované opravy teplovodu a chodníku

Autoři | Foto pixabay.com

Některé stromy v ulici Pod Zámečkem půjdou dnes k zemi. Důvodem kácení je plánovaná rekonstrukce sekundárního teplovodu a navazující celková oprava přilehlého chodníku.

„Vzhledem k tomu, že dřeviny rostou v ochranném pásmu teplovodu a při stavebních pracích by došlo k zásadnímu zásahu do jejich kořenového systému, není je možné zachovat,“ uvedlo vedení města na sociálních sítích.

Termín zahájení rekonstrukce teplovodu má správce sítě naplánován po ukončení topné sezóny. Konec rekonstrukce se předpokládá do 31. července. Poté bude probíhat celková oprava přilehlého chodníku s plánováným termínem dokončení do 31. října tohoto roku.

Pokácené stromy budou nahrazeny novou výsadbou.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky výsadba, Pod Zámečkem, stromy, kácení, chodník, oprava, strom

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.