Čt 27. 8. 2026Otakar
Zprávy

Muž kradl naftu ze stavebních strojů na hradecké Miletě. Pátrá po něm policie

Petr Roubíček1 minuta čtení25. 9. 2024, 6:05
ilustrační foto
ilustrační foto · Foto: ¨se svolením MMHK

Práce na důležité křižovatce Mileta ve městě byly zasaženy první vážnou krádeží. Neznámý pachatel odcizil v průběhu víkendu přibližně 150 litrů nafty z bagru zaparkovaného na staveništi.

Incident, který byl nahlášen v pondělí ráno, narušil plány na pokračování stavebních prací. Podle informací z policejního záznamu pachatel násilím vypáčil uzamykatelné víko palivové nádrže a pokusil se o krádež paliva i z dalšího nákladního vozidla. I když druhý pokus byl neúspěšný, způsobil další materiální škody.

„Celková škoda byla odhadnuta na téměř 12 tisíc korun. Policisté nyní řeší případ jako trestný čin krádeže, přičemž pachateli hrozí až dva roky vězení,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová v tuiskové zprávě.

Místní policie vyzývá veřejnost, aby pomohla s vyšetřováním. Každý, kdo byl svědkem podezřelé aktivity nebo má jakékoli informace, je vyzván, aby kontaktoval policii na lince 158.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Úsek D11 u hranic s Polskem silničáři otevřou na konci listopaduDoprava

Úsek D11 u hranic s Polskem silničáři otevřou na konci listopadu

Více než tříkilometrový úsek dálnice D11 na Trutnovsku u hranice s Polskem hodlají silničáři otevřít 27. listopadu. Otevřením úseku budou moci řidiči na polské straně využívat již vybudovanou rychlostní silnici S3. Tranzitní doprava tak zcela mine polské pohraniční město Lubawka a českou pohraniční obec Královec.

Z regionální firmy vyrostl jeden z největších hráčů českého stavebnictví. Letos slaví 35 letSpolečnost

Z regionální firmy vyrostl jeden z největších hráčů českého stavebnictví. Letos slaví 35 let

Společnost SYNER si letos připomíná 35 let od svého založení. Během tří a půl dekády vyrostla z regionální firmy v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních projektů v České republice. Dnes zaměstnává více než 500 lidí, působí prostřednictvím čtyř poboček napříč republikou a aktuálně realizuje 36 zakázek v souhrnné hodnotě téměř 40 miliard korun.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook