Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Řidiči pod vlivem drog a alkoholu v Hradci Králové na sebe upozornili netradičním chováním

Městská policie v Hradci Králové přistihla dva řidiče pod vlivem drog a alkoholu. Jeden na sebe upozornil sám stylem jízdy, na druhého si stěžovali místní, jelikož túroval motor. Oba řidiči nakonec skončili v rukou státní policie.

„Muži jsou obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvádí v tiskové zprávě mluvčí strážníků Eva Kněžourová

První z nich vjel svým vozem do zákazu vjezdu. Po zastavení hlídkou reagoval zpomaleně a měl rozšířené zornice. K požití drog ani alkoholu se sice nepřiznal, ale neprošel testem na přítomnost návykové látky. „Ten byl pozitivní na přítomnost amfetaminu a metamfetaminu,“ dodává mluvčí. 

Na druhého řidiče zavolali městskou policii místní. Uvedli, že parta mladíků ruší noční klid túrováním motoru. Řidič totiž zapadl do bláta. „Po příjezdu hlídky z vozidla vystoupili čtyři mladíci a vysvětlovali, že se chtěli projet. Z jejich dechu byl při tom cítit alkohol,“ uvedla Kněžourová.  

Řidič přiznal, že před jízdou vypil tři piva a dva panáky. To potvrdila i dechová zkouška, která ukázala 1,33 promile alkoholu v dechu.  

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MPHK

Štítky řidič, krimi, doprava, drogy, alkohol, Hradec Králové, městská, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Řidiči pod vlivem drog a alkoholu v Hradci Králové na sebe upozornili netradičním chováním  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.