Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

V Hradci koupíme ode dneška vstupenky do divadla nebo na koncert na více místech

V Hradci Králové jsou ode dneška k sehnání lístky na kulturu na více místech. Přidávají se například večerní pokladny divadel a orchestru. Domluvily se na tom divadla s Filharmonií.

Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a Filharmonie Hradec Králové od 1. února vzájemně propojují prodejní místa. Vstupenky na koncerty či představení tak bude možné zakoupit nejen na pokladnách jednotlivých organizací, v Informačním centru, ale například i v předprodeji Klicperova divadla nebo na večerních pokladnách divadel a orchestru.

Všechny tři královéhradecké kulturní organizace tak ještě více prohlubují vzájemnou spolupráci a rozšíření prodeje vstupenek vnímají jako vstřícný krok a doplňkovou službu divákům, které si navzájem sdílí. 

Na pokladnách všech tří organizací bude možné koupit základní vstupné nebo vyzvednout internetovou rezervaci. Pro zakoupení speciální kategorie vstupného, uplatňování kupónů, prodej předplatného nebo dárkových poukazů prosíme diváky o využití pokladen přímo dané organizace. Z kapacitních důvodů budou mít při prodeji na pokladnách bezprostředně před začátkem akce přednost diváci daného představení či koncertu. Zároveň nebude možné pořizovat do zmíněných organizací rezervace.

Pro prodej vstupného využívají hradecké subjekty vstupenkový systém Colosseum a společný městský vstupenkový portál HKpoint.cz, kde lze i nadále pohodlně rezervovat libovolné vstupenky, nebo je ve formě eVstupenek přímo i zakoupit. K úhradě při on-line platbě je možné kromě platební karty u vstupenek do Klicperova divadla využít i různé benefitní zaměstnanecké programy a tato služba se brzy rozšíří i na vstupenky Divadla Drak a Filharmonie Hradec Králové.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Klicperovo divadlo

Štítky divadlo, vstupenka, Hradec Králové, Klicperovo divadlo, Filharmonie Hradec Králové, Divadlo Drak, kultura, koncert, představení, orchestr

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.