Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Neděle 29. ledna 2023  |  Svátek má Zdislava

Zlodějka pokousala prodavačku. Může na dva roky do vězení

Do hledáčku policie se dostala jednačtyřicetiletá žena poté, co vykradla jednu drogérii v Jičíně a pokousala přitom prodavačku. Na svobodě moc dlouho nepobyla. Hlídka policistů ji našla druhý den. Ačkoliv zlodějka způsobila škodu jen za 170 korun, může na dva roky do vězení.

„Prodavačka si všila utíkající ženy z obchodu a na rohu Valdštejnova náměstí ji zastavila. Po krátké výměně názorů ji chytla za batoh, aby setrvala do příjezdu policie. Žena však zareagovala nečekaně, prodavačce pokousala ruku a utekla pryč,“ uvedla na webu policie mluvčí Eliška Pospíšilová.  

Druhý den se napadená prodavačka rozhodla zajít na policii. Mužům zákona předala fotografii z bezpečnostních kamer a poskytla podrobnosti. Na základě toho ji jeden z policistů zadržel během své obědové přestávky.  

Z vyšetřování vyšlo najevo, že byla za podobné chování odsouzena už v minulosti. I proto s ní policisté zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. V případě prokázání viny ji hrozí až dva roky ve vězení. 

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky prodavač, věznice, policie, Jičín, krimi, kousnutí, trest, krádež

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.