středa 7. prosince 2022 Ambrož

Řidička u Dobřenic přejela na silnici ležícího muže, nepřežil

66 letý muž se letošních Vánoc už nedožije. Včera večer kolem osmnácté hodiny došlo v Dobřenicích ke smrtelné dopravní nehodě, při které zemřel cyklista.

Policie uvedla, že v pravé části vozovky ve směru od Dobřenic ležel na silnici cyklista. "S největší pravděpodobností řidička vozidla Škoda jedoucí z Dobřenic následně nedokázala na ležící osobu s kolem na silnici včasným způsobem zareagovat a cyklistu přejela," uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová. Provedená orientační dechová zkouška na alkohol byla u ženy negativní. Muž utrpěl natolik závažná zranění, kterým na místě podlehl.

Přesná příčina tragické dopravní nehody a skutečnost, zda k úmrtí muže došlo až vlivem střetu s vozidlem Škoda nebo před ním je předmětem dalšího prověřování.
U zemřelého jsme nařídili provedení soudní pitvy.

Hradečtí kriminalisté v této souvislosti hledají svědky, kteří včera před 18. hodinou projížděli Dobřenicemi a všimli si neosvětleného cyklisty v úseku km 13.11 u vjezdu na účelovou komunikaci. Pokud jste místem projížděli a máte záznamové zařízení ve vašem vozidle, kde je zaznamenaná jízda poškozeného, případně samotný tragický okamžik nebo jen vozidla, která jste potkali, kontaktujte policii na telefonním čísle 728 792 380. 

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky smrtelná nehoda, Dobřenice, cyklista, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.