Út 25. 8. 2026Radim
Zprávy

Petrof hledá jméno pro piano, autor vítězného návrhu získá jeden z nástrojů

Hanka Poskočilová1 minuta čtení29. 10. 2022, 7:15
Petrof hledá jméno pro piano, autor vítězného návrhu získá jeden z nástrojů
Petrof hledá jméno pro piano, autor vítězného návrhu získá jeden z nástrojů · Foto: Petrof Gallery

Společnost Petrof hledá jméno pro unikátní pianino. Vítěz získá nástroj pro sebe a školu. Zapojit fantazii může každý až skoro do poloviny listopadu. Veškeré informace jsou na webu.

"Give me my name", tak se jmenuje celosvětová soutěž, v rámci které společnost PETROF hledá jméno pro nově redesignované pianino. Autor vítězného návrhu získá pianino pro sebe a pro školu dle vlastního výběru. Sběr odpovědí končí 10. listopadu 2022. Výherce bude vyhlášen 1. prosince 2022.

Společnost PETROF hledá jméno pro pianino, které lze díky jeho mohutnosti a barvě zvuku zařadit mezi koncertní nástroje. Vítěze vybere odborná porota, složená z managementu firmy PETROF a umělců z PETROF Art Family. Každý soutěžící může odevzdat neomezený počet odpovědí. Pokud vítězné jméno navrhlo více osob, vítězem se stane ten, kdo návrh poslal jako první. Výhrou jsou pianina modelu P 125 M, kdy jedno získá autor vítězného návrhu a druhé škola, kterou vítěz vybere. Soutěž probíhá ve všech zemích aktuální distribuce firmy PETROF. Dodání výhry proběhne do 6 měsíců od vyhlášení vítěze.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Les pod proudem: elektřina vede volně po povrchu, experti se diví, úřad to neřešíZ kraje

Les pod proudem: elektřina vede volně po povrchu, experti se diví, úřad to neřeší

Uprostřed lesa, v katastru obce Borová v Orlických horách, vede z velké části po povrchu elektrický kabel. Je pod proudem – majitel nedalekého pěchotního srubu takto vyřešil svou elektrickou přípojku. Odborníci to označují za bezpečnostní i požární riziko, příslušný úřad v Náchodě to odmítá řešit s tím, že „jde jen o prodlužovačku“. Nevadí to ani ČEZ, který tam elektřinu dodává.

Nemůžete v kraji najít zubaře? Vyplatí se za ním jet, pražská klinika nabírá klientyZdraví

Nemůžete v kraji najít zubaře? Vyplatí se za ním jet, pražská klinika nabírá klienty

Marně hledáte v Hradeckém kraji zubaře, a když přijde problém, čekáte hodiny na přetížené pohotovosti, na kterou navíc musíte cestovat? Nedávala by větší smysl trochu vzdálenější, ale pravidelná preventivní stomatologická péče předcházející bolesti? Například zubní klinika LaDenta v pražských Holešovicích nabírá nové klienty a pacientům z Hradeckého kraje nabízí bonusy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook