čtvrtek 26. května 2022 Filip

V Hradci Králové začala fungovat slunná loučka. Vstoupila do šesté sezony

Díky pěknému počasí se v Hradci Králové mohla otevřít slunná loučka. Svoji šestou sezonu zahájila včera. Zájemci ji najdou hned vedla padesátimetrového plaveckého bazénu. V provozu bude každý den vždy od 10:00 do 18:00.

„Děti zde najdou nekonečný zdroj zábavy a jejich rodiče klid a bezpečí, neboť každý ze spousty herních prvků je vybírán s důrazem na jejich bezpečnost,“ uvedla v tiskové správě ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové Jaroslava Bernhardová

Hlavní atrakcí slunné loučky je velké mlhoviště a další atrakce. Pro nejmenší návštěvníky je připravený hrad a také skluzavka. Součástí areálu je i několik společenských her. Například ruské kuželky, petanque nebo stolní tenis. „Pro děti je připraveno velké pískoviště, ti starší zde zase najdou trampolínky na zábavu i trénink,“ dodal v tiskové zprávě Stanislav Bydžovský, vedoucí plaveckého areálu. V areálu jsou také toalety, sprchy a koutek s přebalovacím pultem, mikrovlnou troubou a ledničkou.  

Na rozdíl od koupaliště Flošna si slunná loučka zachovala stejné vstupné jako v předchozí sezoně. Za vstupné na celý den dospělý zaplatí 30 korun. Děti a senioři 20 korun.  

Ohodnoť článek

Autoři | Foto MMHK

Štítky slunná, loučka, relax, Hradec Králové, sezona, slunce, počasí, odpočinková, zóna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.