Při nehodě dvou aut u Holohlav na Královéhradecku bylo zraněno šest lidí

Autoři | Foto HZS Královéhradeckého kraje

Při nehodě dvou automobilů u Holohlav na Královéhradecku bylo zraněno šest lidí, jedna žena vážně. Všechny záchranáři přepravili do nemocnice, vážně zraněnou ženu vrtulníkem.

"Ošetřili jsme šest zraněných, čtyři byli převezeni do fakultní nemocnice v Hradci Králové a dva na chirurgii do Náchoda. Žena utrpěla vážná zranění, byla přepravena leteckou záchrannou službou," řekl mluvčí krajských záchranářů Ivo Novák. Na místě podle něj zasahovaly kromě vrtulníku tři záchranářské posádky a inspektor provozu.

Nehoda se podle policejní mluvčí stala na silnici I/33 u odbočky na Smiřice. Provoz v místě je omezen, okolnosti nehody budou vyšetřovat policisté, dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky ČR, nehoda, zranění, Královéhradecký, havárie, Královéhradecký kraj, Holohlavy, Ivo Novák, Fakultní nemocnice Hradec Králové, Náchod, Smiřice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.