Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Jičínská nemocnice odkoupila podíl na poliklinice, které hrozil zánik. Zachová některé služby

Oblastní nemocnice Jičín odkoupila podíl v jičínské poliklinice, které hrozil zánik. Zabránila tak ztrátě a úplnému zrušení screeningového a diagnostického mamologického pracoviště. Kromě toho také odkoupila a provozuje skiagrafy na poliklinice v Jičíně a v Nové Pace a ultrazvukové pracoviště na jičínské poliklinice, které se připravuje na obnovení provozu v březnu.

„Jsem rád, že se nám podařilo provoz mamologického pracoviště na jičínské poliklinice obnovit. Od začátku roku jsme intenzivně pracovali na co nejrychlejším vyřízení všech potřebných administrativních náležitostí, abychom mohli čekající pacientky co nejdříve vyšetřit,“ vysvětluje v tiskové zprávě ředitel Oblastní nemocnice Jičín Daniel Malý

S omezováním mamografické ambulance v Jičíně začal předchozí majitel omezovat na konci loňského roku. Mnoho pacientek se proto nemohlo na vyšetření objednat.  

Ultrazvukové pracoviště na jičínském poliklinice by mělo být opět v provozu od března. Od začátku února už nemocnice provozuje také dva rentgeny v Nové Pace a Jičíně, kde se podařilo předání zařídit bez výpadku provozu.  

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Královéhradecký kraj

Štítky poliklinika, nemocnice, Jičín, Oblastní nemocnice Jičín, Nová Paka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jičínská nemocnice odkoupila podíl na poliklinice, které hrozil zánik. Zachová některé služby  |  Jičínsko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.