sobota 7. prosince 2019 Ambrož

V Královéhradeckém kraji se od začátku roku staly čtyři vraždy a tři pokusy

Policie dnes obvinila z vraždy jedenapadesátiletého muže, který je podezřelý, že v neděli před půlnocí na Broumovsku napadl o čtyři roky starší přítelkyni. Žena po útoku na místě zemřela. Muž se na policii sám přihlásil. Jedná se již o čtvrtou vraždu letošního roku v našem kraji.

ČTK to dnes sdělila mluvčí královéhradecké krajské policie Eva Prachařová. Za vraždu muži hrozí až 18 let vězení. Bližší informace k místu činu policie nesdělila.

"Vyšetřování případu dále pokračuje, probíhají procesní úkony a kriminalisté čekají na výsledky zadaných odborných zkoumání," uvedla včera odpoledne Prachařová.

Kriminalisté zjišťují všechny okolnosti i motiv činu. "Byla nařízena soudní pitva a probíhají další úkony trestního řízení," uvedla.

V Královéhradeckém kraji se od začátku roku staly tři vraždy a tři pokusy. V tomto výčtu není ale zářijová střelba v rodinném domě v Červeném Kostelci na Náchodsku, kterou kriminalisté stále vyšetřují jako vraždu.

Nikdo z ní dosud nebyl obviněn. Na místě tragédie zůstali dva mrtví muži ve věku 55 a 33 let. Kriminalisté mají podezření, že střelcem byl starší z nich. Nikdo třetí se na střelbě nepodílel. Pistoli měl starší z mužů legálně.

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky ČR, kriminalita, vražda, Náchodsko, 2.VERZE

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.