Tragická nehoda u Chlumce nad Cidlinou. O život přišel motorkář

Autoři | Foto Policie ČR

V sobotu 15. června 2025 došlo na silnici II/327 u Chlumce nad Cidlinou k tragické nehodě, při které zemřel čtyřicetiletý motorkář. Podle policie došlo ke srážce dvou motorek a osobního auta.

„Podle prvotního vyšetřování řidič motocyklu Suzuki nedodržel dostatečnou vzdálenost za před ním jedoucím motocyklem Harley Davidson, který zpomaloval a odbočoval vlevo,“ uvedla na webu policie mluvčí Martina Jandová.

Následně došlo k pádu jednoho z motorkářů. Z motorky spadl do protisměru, přímo pod kola projíždějícího osobního auta.

Motorkář na Suzuki utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Řidič druhého motocyklu, který jel na Harley Davidson, byl převezen do Fakultní nemocnice Hradec Králové.

„Alkohol u obou motocyklistů a řidiče osobního vozu byl vyloučen dechovou zkouškou. U zemřelého byla nařízena soudní pitva. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena. Příčina nehody i výše způsobené škody jsou stále předmětem šetření,“ uvedla mluvčí.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Chlumec nad Cidlinou, motocykl, Suzuki, Harley-Davidson, automobil, Martina Jandová, Fakultní nemocnice Hradec Králové

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.