středa 20. listopadu 2019 Nikola

Hradecko

Je čas se rozloučit. Po necelých šesti letech jde hradecká cyklověž u nádraží k zemi

Když se cyklověž v roce 2013 u nádraží v Hradci Králové jako první v Evropě slavnostně otvírala asi nikdo netušil, jaký smutný konec jí po šesti letech fungování čeká. Dnes totiž půjde k zemi.

VIDEO: Dům hrůzy u hradeckého terminálu MHD. Město chce bezdomovce a narkomany dostat pryč

Náměstek primátora pro oblast sociálních věcí Martin Hanousek tento týden navštívil se svými kolegy z odboru sociálních věcí, strážníky Městské policie Hradec Králové, PČR a zástupci KMS budovu "holubí dům" nedaleko terminálu HD, kterou nyní...

Strážníci dohlédnou na hřbitovy a jejich okolí

O tomto víkendu budou strážníci hradecké městské policie ve zvýšené míře dohlížet na hřbitovy a jejich okolí. Kontrolovat budou veřejný pořádek a dodržování hřbitovního řádu. Jejich preventivní přítomnost má předejít případnému ničení pietních...

KOMENTÁŘ: Jejich poslední cesta vede skrz stovky schodů. Bílá věž se stala symbolem sebevrahů

Je to smutný fenomén. Bílá Věž, která je symbolem Hradce a zároveň jeho ikonou, se stává i místem, které si mnoho lidí vybírá ke konci své životní cesty. Svědčí o tom již čtvrtá sebevražda za poslední tři roky.

Hradec Králové po opravě otevřel Muzeum východních Čech

Město Hradec Králové dnes po rekonstrukci a dvouletém uzavření oficiálně otevřelo Muzeum východních Čech. Oprava cenné secesní budovy, která patří městu a je národní kulturní památkou, přišla na 100 milionů korun s DPH. Zhruba 75 procent opravy...

Do Hradce míří nový řetězec. V Auparku se chystá otevřít Pizza Coloseum

Restaurační řetězec Pizza Coloseum se poprvé chystá i do Hradce Králové. Podnik, který je zaměřený na pizzu a italskou kuchyni by měl otevřít v lednu příštího roku v obchodním domě v Auparku.

Opilci napadli v Hradci taxikáře. Kopali mu do dveří auta a rozbili čelní sklo

Říká se, že alkohol je metlou lidstva. Rozhodně ale patří i k důvodům, kvůli kterým téměř každodenně vyjíždí hlídka městské policie v Hradci Králové. Opilce a jejich chování řeší téměř každý den.

Šestapadesátiletá žena spáchala sebevraždu skokem z Bílé věže

Skokem z Bílé věže dnes dopoledne ukončila život šestapadesátiletá žena. Tu si v poslední době volí čím dál tím víc sebevrahů a za krátkou dobu se jedná již o čtvrtou sebevraždu.

V Jaroměři došlo k úniku nebezpečných látek. Na místě zasahovali hasiči

V prostorách laboratoře v Národní ulici v Jaroměři zasahovali hasiči ze dvou jednotek u úniku nebezpečné látky. V místě došlo k rozlití asi půl litru koncentrované kyseliny chlorovodíkové. Při incidentu se naštěstí nikdo nezranil.

Diváci byli skvělí, chválil si Jaromír Jágr atmosféru v Hradci

Pátou porážku za sebou si připsali hokejisté Kladna, kteří na ledě Hradce Králové vedli 1:0, ale Mountfield v 58. minutě rovněž v přesilové hře vyrovnal a v prodloužení zápas otočil. Hrající majitel Rytířů Jaromír Jágr si tak se svým týmem v...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.