Počasí dnes11 °C, zítra11 °C
Pondělí 26. února 2024  |  Svátek má Dorota
Bez reklam

Hradecko

Muž vyhrožoval své přítelkyni a její rodině smrtí. Kvůli zranění několikrát skončila v nemocnici

Za mřížemi skončil jednatřicetiletý muž z Pardubicka, který týral svoji partnerku žijící v Hradci Králové. Muž ji několikrát ublížil natolik, že byla hospitalizovaná v nemocnici. Kromě toho vyhrožoval zabitím ji i její rodině.

Hradec se nevzdává nové stezky u Hradečnice, budou u ní i jezírka

Od Zděné boudy směrem k lesnímu hřbitovu měla vést nová stezka pro cyklisty. Jenže plány zbrzdila podzemní voda a nález chráněných živočichů. Město se ale nevzdává a chce přepravovat původní projektovou dokumentaci, která s tímto výskytem...

Řidiči pod vlivem drog a alkoholu v Hradci Králové na sebe upozornili netradičním chováním

Městská policie v Hradci Králové přistihla dva řidiče pod vlivem drog a alkoholu. Jeden na sebe upozornil sám stylem jízdy, na druhého si stěžovali místní, jelikož túroval motor. Oba řidiči nakonec skončili v rukou státní policie.

Počasí přeje, hradecký Kopeček se pro dopravu uzavře už zítra

Řidiče i obchodníky čeká v centru Hradce Králové další zkouška nervů. Už zítra se zavře na několik měsíců ulice V Kopečku, kudy proudí doprava i pěší z Velkého náměstí.

ANKETA: Za oblíbené červené růže si připlatíme, bílé jsou levnější

Druhá únorová středa patří svátku zamilovaných. Opět po roce je tady Valentýn a na nápor zamilovaných se chystají i hradecká květinářství. Prim v oblíbenosti hrají stále červené růže.

Podle prodejce z Hradce by zákaz HHC přesunul prodej na černý trh

Plošný zákaz kanabinolu HHC a dalších konopných látek by byl chybou, jen by to zhoršilo situaci nemocných užívající konopné produkty, nehledě na likvidaci "kamenných" prodejen s tímto sortimentem, kde je prodej pod kontrolou. Vláda ČR dnes...

V letošním roce se začne pracovat na modernější železniční dopravě v kraji. Jde o investice za miliardy

Správa železnic chce investovat miliardy korun do modernizace železniční dopravy v Královéhradeckém kraji. Jen v letošním roce zahájí sedm velkých projektů. Tím největším bude rekonstrukce hlavního nádraží a železničního uzlu v Hradci Králové.

Hradecký Petrof přesune výrobu levnějších modelů pian do Indonésie

Část výroby pian, konkrétně těch levnějších modelů, se přesune do fabriky v Indonésii. Vyšší řady budou dál v rukou zaměstnanců v Hradci Králové. Oznámilo to vedení s tím, že důvodem je úspora nákladů. Ta by mohla být až padesát procent.

Hradecký dům dětí a mládeže nabízí na jarní prázdniny cestování s pohybem

Školákům z Hradce Králové začínají jarní prázdniny za týden 19. února. Pokud jako rodiče přemýšlíte o programu, tak Dům dětí a mládeže má variantu, jak strávit fajn čas právě během školního volna.

Hradec Králové chce nová pravidla pro developery. Cílem má být jasný rozvoj jednotlivých lokalit

Hradec Králové chce zavést nová pravidla pro investory, kteří se rozhodnou na území města vystavět nové byty nebo rodinné domy. Pomocí nově vypracovaného dokumentu chce radnice řídit rozvoj v jednotlivých lokalitách a zapojit developery například...

Hradecko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.