neděle 24. října 2021 Nina

Vyhledávání

Nalezené články: "splavnost"

Na Orlicích jsou pro vodáky podmínky ideální. Splavné jsou i ostatní řeky v kraji

Vodáci si mohou užívat sjíždění řek bez jakýchkoliv problémů. Vody je dost i na řekách Orlicích na Rychnovsku. Zatímco minulý týden, kdy se přehnaly přes východní Čechy přívalové deště, to bylo spíše pro zkušení vodáky, nyní jsou výborné podmínky i...

Většina řek je pro vodáky splavná, v Heřmanicích ale pozor na opravu jezu

I dnešní den bude lákat k vodě. Tropické teploty tomu budou napomáhat. Kdo plánujete sjíždět některou z východočeských řek, redakce Hradecké Drbny připravila opět přehled těch, na které se můžete bez problémů vydat.

Deštivé počasí zkraje týdne zvedlo hladiny řek, vodáci si proto přijdou na své

Deště z uplynulých dnů pomohly zlepšit stavy na řekách ve východních Čechách. O víkendu má navíc počasí přát a vodáci se tak mohou bez problémů pustit do sjíždění řek.

Řeky ve východních Čechách jsou splavné, pod Týništěm ale pozor na spadlé stromy

I přesto, že mají být občasné přeháňky, pro vodáky bude počasí ideální. Mohou sednout do lodě a vypravit se například na Orlici, nebo její přítoky na Divokou do Zámělu, případně na Tichou Orlici do Chocně. V Týništi ale pozor na popadané stromy.

Pět věcí, které byste měli vědět, než vyrazíte na vodu

České řeky jsou již odemčené a provozovatelé kempů a půjčoven lodí netrpělivě očekávají vrchol sezony. Ostřílenější vodáci už mají konkrétní termín a řeku vybranou, stačí jim, když si vezmou v práci dovolenou a sbalí si stejné věci jako loni. Pokud...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "splavnost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "splavnost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.