čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Vyhledávání

Nalezené články: "rekonstrukce"

Sezóna Letního kina Širák je za dveřmi, začíná se 10. června

Letní kino Širák v Hradci Králové se chystá na začátek nové sezóny. Rekonstrukce nouzového osvětlení a elektrických rozvodů je hotova a 10. června se může začít. Digitalizované kino Širák patří se stereozvukem k nejmodernějším v Česku.

Na Luční boudě v Krkonoších se hosté odbaví i bez recepčního. Stačit jim bude telefon

Některé hosty už na hřebenové Luční boudě v Krkonoších recepční nepřivítá, a ani se s nimi nerozloučí. Nebudou ho potřebovat. Od září se zavede automatizace odbavení hotelových hostů, postačí jen chytrý telefon.

FOTO: Rekonstrukce pěší zóny v Trutnově začne v létě

Rekonstrukce pěší zóny na Horské ulici v Trutnově je za dveřmi. Už 1. července zahájí stavební společnost Gardenline, s. r. o., rekonstrukční práce. Opravená pěší zóna bude mít nový povrch, nové veřejné osvětlení, lavičky či odpadkové koše. Obnoven...

Památkáři na Kunětické hoře spustí další etapu oprav. Práce začnou na podzim

Národní památkový ústav nazval další etapu oprav „Divadlo na hradě“. Začne letos na podzim a skončit by měla ke konci roku 2022. V této části rekonstrukce se památkáři zaměří především na restaurátorské práce a obnovu hradního paláce.

Modernizace domova seniorů v Broumově by mohla začít koncem roku

Modernizace domova seniorů v Broumově na Náchodsku by mohla začít koncem roku 2020. Předpokládaná cena opravy a rozšíření zařízení je 184,2 milionu korun. Radní Královéhradeckého kraje schválili záměr poskytnout na to městu Broumov 176,8 milionu...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rekonstrukce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rekonstrukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.