Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "rekonstrukce"

Na trutnovské Bojiště je zákaz vstupu, probíhá proměna amfiteátru

Na trutnovské Bojiště je zákaz vstupu. V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce amfiteátru v areálu na Bojišti. Z důvodu bezpečnosti se radnice rozhodla areál dočasně pro veřejnost zcela uzavřít. 

Největší šílenosti z oblasti stavebnictví glosuje ve slavném instagramovém profilu Delniq uznávaný architekt Lukáš Janout

Pořádný poprask způsobil známý a uznávaný architekt Lukáš Janout, který odtajnil, že jeho alter ego je populární Delniq. Ten na instagramovém profilu prezentuje fotografie těch největších šíleností a bizarností z oblasti stavebních prací. To vše...

Zrekonstruovaný Wenkeův dům v Jaroměři se otevře už za měsíc

Zrekonstruovaný historický Wenkův obchodní dům v Jaroměři z roku 1911, který je sídlem městského muzea, bude od neděle 26. dubna opět přístupný veřejnosti.

Je tu třetí pokus, Hradec opět hledá projektanta na zanedbaný podchod v centru

Podchod u Centrálu v Hradci Králové by potřeboval totální rekonstrukci, je to jedna ze zanedbaných částí města. Radnici se dvakrát nepodařilo najít projektanta, teď to zkouší potřetí.

V Trutnově na řidiče čekají komplikace. Město se pouští do jarních rekonstrukcí silnic

Se začátkem jara přichází i ideální příležitost na opravu silnic. Například v Trutnově se jich začne opravovat hned několik. Rekonstrukce na některých místech způsobí komplikace v dopravě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rekonstrukce"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "rekonstrukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.