středa 23. června 2021 Zdeňka

Vyhledávání

Nalezené články: "petice"

V Hradci Králové vznikla petice proti násilí. Reaguje na nedávné brutální napadení v Kopečku

Nedávné brutální napadení v historickém centru Hradce Králové vyvolalo otázky bezpečnosti v krajské metropoli. V této souvislosti vznikla i petice s názvem "STOP NÁSILÍ v Hradci Králové". Podle autorů petice je třeba ihned jednat. Dlouhodobé...

Zůstane stát nebo padne k zemi? O historickém nádraží v Převýšově se rozhodne do konce července

Nádraží v Převýšově je podle místních dominantou obce, mělo by však ustoupit modernizaci trati. Kvůli plánované demolici budovy vznikla petice, kterou podepsalo 1236 občanů. Správa železnic se zástupci obce nyní jedná o možném kompromisu. Za tímto...

Josef Vágner, zakladatel dvorského safari, by dnes oslavil 93 let

Dnes před 93 lety se narodil významný přírodovědec, cestovatel a lovec Josef Vágner, dlouholetý ředitel zoo ve Dvoře Králové nad Labem a zakladatel zdejšího safari. S manželkou Zdenou měl pět dětí, z nichž se dvě nyní věnují oboru zoologie.

Na Plachtě se rozšiřují sklady. Úřady absolutně selhaly, říkají ekologové

Soukromá společnost Devys ve svém logistickém areálu Na Plachtě rozšiřuje parkoviště a staví příjezdovou silnici. Přestože má firma platné stavební povolení, ekologové upozorňují na řadu podezřelých okolností, které se kolem stavby objevily.

V Převýšově na Hradecku bojují za záchranu historického nádraží

1236 občanů podepsalo během krátké doby petici za záchranu prvorepublikové nádražní budovy, která by měla padnout k zemi kvůli plánované modernizaci železniční tratě. Správa železnic chce s petenty dále jednat, na příští týden si sjednali schůzku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "petice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "petice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.