středa 1. dubna 2020 Hugo

Vyhledávání

Nalezené články: "opatření"

Živnostníci, které postihlo opatření v souvislosti s koronavirem, dostanou jednorázově 25.000

Živnostníci postižení pandemií dostanou od státu jednorázovou částku 25.000 korun, schválila vláda. Podmínkou je například výše příjmu nebo pokles tržeb.

MOUNTFILED HK: David Voňka porazil Matěje Chalupu ve virtuálním zápasu

Hradecká ČPP aréna zeje prázdnotou. Lední hokej má kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem stopku a led v hale už se musel nechat roztát. Hráči ale rozhodně nezahálí a přesouvají se z ledu do virtuálního prostředí. Tady spolu měří síly....

Sklárna v Harrachově propustí 10 procent zaměstnanců

Kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem, začínají firmy propouštět své zaměstnance. Jednou z nich je i sklárna v Harrachově. Dnes v ní byly rozdány první výpovědi. Sklárna totiž přichází o turisty a tím i o peníze. Ty neputují ani od odběratelů.

KOMENTÁŘ: Efekt koronakrize? Vítejte v době internetové. Definitivně

Pandemie COVID-19 vyvolala v řadě zemí vlnu restriktivních opatření, která více či méně připoutala většinu obyvatel v jejich domácnostech. Činnosti, které jsme byli zvyklí dělat ve „fyzickém světě“ cestou do práce, na pracovišti, o pauze na oběd, ve...

Za psy, odpadky i pobyt zaplatíte potom. Hradec Králové odkládá poplatky

Hradec Králové rozhodl prodloužit splatnost poplatků za komunální odpad, psy a poplatek z pobytu do 15. července. Jejich cena se nemění. Původně bylo přitom třeba zaplatit poplatky za pobyt do 15. dubna a za odpad a psy do 25. dubna.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opatření"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opatření"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.