pondělí 25. října 2021 Beáta

Vyhledávání

Nalezené články: "obchodní centrum"

Očkovací centrum v Atriu aplikovalo za měsíc 2600 dávek vakcíny proti covidu

Očkovací centrum v Obchodním centru Atrium v Hradci Králové, kde není potřeba předchozí registrace, podalo za měsíc svého fungování zhruba 2600 dávek vakcín proti covid-19. Očkují tu v pracovních dnech od 13 do 18 hodin vakcínou Comirnaty od firem...

Ode dneška začne v hradeckém Atriu fungovat očkovací centrum bez nutnosti předchozí registrace

Fakultní nemocnice Hradec Králové dnes odpoledne otevírá nové očkovací místo v Obchodním centru Atrium. To umožní aplikaci vakcíny proti covid-19 předem neregistrovaným zájemcům. Očkovat se bude vakcínou společnosti Pfizer/Biontech.

Většina lidí se do restaurací chodit nebojí. Výhrady mají spíš k hygieně v obchoďácích

64 procent lidí nemá obavu z návštěvy restaurace, potenciální nákazy koronavirem se obává 18 procent, ukázal průzkum z minulých dnů. V některých restauracích v centru Hradce Králové je však dodržování protikoronavirových opatření velmi diskutabilní.

Obchodní zóna na Hradubické projde modernizací, přibude čtvrtý McDonald´s

Obchodní zóna kolem Tesca při výjezdu z Hradce Králové na Pardubice projde velkými změnami. Vlastník plánuje například zastřešení chodníků nebo výstavbu nové restaurace rychlého občerstvení McDonald´s včetně McDrive pro řidiče.

Bílé Vánoce a soutěže o skvělé ceny v Auparku

Aupark Hradec Králové opět otevírá! I přes hektickou dobu si tak můžete přijít vychutnat pohodové vánoční nakupování s pravou sváteční atmosférou. Letošní výzdoba se v Auparku nese v duchu bílých Vánoc – kromě zasněžených stromečků se ale můžete...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obchodní centrum"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obchodní centrum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.